Yardım Merkezi

Sistemin İşleyişi?

Ticaretnoktasi.net ‘in işleyişi basit ve kullanışlıdır. Bunun yanında son derece güvenlidir.

Bireysel ya da Kurumsal Üye girişi yapıp, “ İlan Ver ” seçeneğini tıkladığınızda, satmak istediğiniz ürünlerin ilanlarını kolaylıkla hazırlayabilir; İlanınızdaki ürünü arayan alıcılar da, iletişim bilgileriniz aracılığı ile size kolaylıkla ulaşabilmektedir.

Ticaret Noktası Nedir?

Türkiye‘nin gelişen ve ilerleyen online ticaret dünyasında herkesin hem ürün satabileceği, hem de satın alabileceği bir Ticaret Noktası ‘dır.

Nasıl İlan Verebilirim?

İlan vermek için, üye girişi yaptıktan sonra " İlan Ver " linkine tıklamanız yeterli. Açılan sayfada ilanınıza en uygun üst ve alt kategorileri belirledikten sonra " Devam et " linkini takip ederek diğer bölümlere geçebilirsiniz.

Bu bölümlerde;

İlanınıza ait başlık ve açıklamaları yazma,

Fiyat ve ürün detaylarını belirleme,

Eğer varsa ürüne ait fotoğraf ve video görüntülerini ekleme,

İlanla ilgili teknik hizmet talebinizi ve ilanınızı ön plana çıkartacak doping seçeneklerini belirleme,

Ödeme tercihinizi belirleme,

işlemlerini tamamladığınızda ilanınız yayına hazır hale gelecektir. Yayına hazır hale gelen ilanlar kontrol edilmek üzere ilan editörlerimize gelecek ve İlan Verme Kuralları’na uygun ilanlarınız yayına alınacaktır.

ticaretnoktasi.net ilan verme kurallarına uygun ve etkili bir ilan hazırlamak için şu bölümleri de incelemenizi öneririz;

İlan Verme Kuralları

Mağaza Nasıl Oluşturabilirim?

ÜCRETSİZ olarak Üye olduktan sonra Adres bilgilerinizi güncelleyip, sonrasında “ Mağaza Oluşturma “ kısmına gelerek kolay bir biçimde mağazanızı oluşturabilirsiniz.

Mağazanın size sağlayacağı yenilikler;

     Kendi alan adınız,

     Kategori seçimi yapabilirsiniz,

     Verdiğiniz ilanlar onay sırası beklemez,

     Tasarımını siz seçerek, içeriğinizi istediğiniz gibi düzenleme imkanı sağlar.

Mağaza Oluşturabilirsiniz

Ticaret Noktasında Hangi Ürünleri Satamam?

Sahte Belgeler, Web Ortamında Saldırma ve Program Kırma Yazılımları, Mucize Tedavi Ürün veya Hizmetleri , Reçeteli İlaçlar, Lensler, Endikasyon Bilgisi İçeren Ürünler, İlaç Testlerini Geçmeye Yönelik Yardımlar, Organ Satışı, Taklit Tasarım Ürünleri, Cinsel İçerik ve Pornografik Ürünler, Trafik Aygıtları, Ateşli Silahlar, Askeri Teçhizat, Yanıcı ve Patlayıcı Maddeler, Fon & Hisse Senedi, Kopya & Korsan Ürünler, Şans Oyunları, Kişilik Hakları, Yasal Olmayan Maddeler, Tütün ve Mamulleri, Alkol, Yasaklı Yayınlar, Yasaklı Hayvan Türleri, Telsiz, Ürün Vasfına Sahip Olmayan Listelemeler

Detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz;

Yasaklı Ürünler Listesi

Ticaret Noktasında Ücretsiz İlan /Ürün Yayınlayabilir miyim?

ÜCRETSİZ olarak Üye olduktan sonra ürünleriniz için ilan vermeye başlayabilirsiniz. Ürünle ilgili detaylı bilgilere yer vermeniz satış işlemlerini hızlandırmaya yarayacaktır. Doping uygulamasından yararlanarak ürününüzün ön plana çıkmasını, daha fazla ziyaretçi gelmesini ve çok daha hızlı bir şekilde satılması sağlayacaktır.

İlan Vermek İçin

Doping Nedir?

Doping, ilanınızı ön plana çıkartarak çok daha fazla kişi tarafından görüntülenmesini ve belirlediğiniz fiyattan hızlıca satılmasını sağlar.

Detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz;

Doping