Hakkımızda

Ticaret Noktasına Hoş Geldiniz

Öncelikli amacımız Şirketlere ve Ticaret Noktası kullanıcılarına faydalı olmak, basit ve kolay bir ilan sitesi sunmak.

Uzun süren altyapı çalışmalarının ardından 2013 yılında faaliyete başlayan sitemizde hedefimiz, ülkemizde her geçen gün büyüyen Elektronik Ticarette Türk Şirketlerine kaliteli ve detaylı hizmet verebilmek.

Ücretsiz olarak Emlak, Taşıt, Alışveriş, İş Makinesi, Hizmet ve Kariyer olmak üzere çeşitli kategorilerde ilan verebilir ve verilen bu ilanları görebilirsiniz. 

Ticaret Noktası, her geçen gün üye ve ilan sayısını artırma yolunda faaliyetlerine devam edecektir. Türkiye’nin ilan ve alışveriş platformu Ticaret Noktası her kategoride çok hızlı bir büyüme performansı hedeflemektedir.

Hali hazırdaki ilan siteleri bu branşta size yetersiz bilgi veriyorsa. Daha basit bir ara yüze ve işleyişe sahip bir ilan sitenin yokluğunu hissediyorsanız,  Ticaret Noktasına ücretsiz üye olarak ilan vermeniz ve bir göz atmanız yeterli olur kanısındayız.

Hiç şüphe yok ki ilan vermek ve incelemek internetin en seri işleyişlerinden biri. Türkiye'mizde birçok ilan sitesi var olsa da Ticaret Noktası farklı altyapısıyla ve farklı çözümleriyle interneti en verimli kullanma olanakları sağlamaktadır.

Her gün binlerce kullanıcı internet ortamında Emlak, Vasıta ve binlerce kategoride ürün arıyor, alıyor, satıyor. Günlük ihtiyaçları için alışveriş yapıyor ve bu sitelerden faydalanıyor.

Bu anlamda Ticaret Noktasının en büyük özelliği güncel ve şirketlerle alakalı olmasıdır.

Ticaret Noktasında mağaza açmak, ilan vermek, ürünlerinizi mağazanızda ve ilgili kategorilerde sergilemek çok kolay size sağlanan kontrol paneliniz aracılığıyla kolayca online mağazanızı tasarlayıp, yönetebileceksiniz.

Kolay kullanımı ve ara yüzleri ile kullanıcı dostu olan ilan sitemizde, yorulmadan oturduğunuz yerden; almak, satmak, kiralamak isteyen internet kullanıcılarının buluştuğu ilan sitemizde;

Alışveriş,

Emlak,

Vasıta,

İş Makinesi,

Kariyer ve Hizmet gibi 7 Ana Kategorilerinden oluşmakta ve binlerce alt kategori ile hizmet vermektedir.

 

" Ürününüz Hazırsa Müşterinizi Biz Bulalım. "

İlan verin Ticaret Noktası işletmenize daha fazla müşteri kazandırsın.

Ürünleriniz ve Hizmetleriniz hakkında bilgi arayan kişilere hızlıca ulaşın.

Ticaret Noktasında Ürün ve Hizmete hızlı bir sistemle ulaşabilir, size ait olan Ürün ve Hizmeti de en hızlı şekilde satabilirsiniz.

Sonuç olarak hedefimiz; ilan vermek isteyen kullanıcıların kolaylıkla ilanlarını ekleyebilmeleri ve aradıkları alıcıya en kısa zamanda ulaşmalarıdır.

Lütfen Öneri ve Eleştirilerinizi bize iletin;
info@ticaretnoktasi.net

0850 811 11 10